O nas

Nie lubimy pisać o sobie poematów i sztywnych regułek typu "jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą"...Także będzie krótko i treściwie: W 2018r. zaczęliśmy przygodę z biznesem w sieci pod marką mxvolley. Jako wydawca i jedyny dystrybutor książki "Fundamenty Mistrza.Przygotowanie motoryczne w siatkówce" szybko dotarliśmy do siatkarskiej społeczności w naszym kraju. W tym czasie rozwinęliśmy ofertę o kolejne siatkarskie gadżety, a z naszymi rękawkami dotarliśmy do setek zadowolonych klientów, a w tym klubów sportowych, a nawet reprezentacji Polski.

Pod koniec kwietnia 2019r. z przyczyn nam niezależnych zniknęliśmy na długo z siatkarskich parkietów, jednak wiedzieliśmy, że coś, co na początku było tylko zabawą, może stać się fantastycznym biznesem dającym mnóstwo radości. Na początku 2020r. "wróciliśmy z dalekiej podróży" i przenieśliśmy siedzibę na teren województwa śląskiego.

Dzięki uporowi i ambicji udało nam się pozyskać finansowanie na stworzenie miejsc pracy z Europejskiego Funduszu Spółecznego. Dzięki dotacji mogliśmy rozwinąć nasz park maszynowy co przełożyło się na poszerzenie oferty zarówno dla siatkarzy jak i dla przedstawicieli innych dyscyplin sportowych. Naszym celem jest nie tylko prowadzenie działalności gospodarczej, ale również aspekt społeczny jakim jest integracja zawodowa osób wykluczonych społecznie. Przez ponad 2 lata działalności zatrudnialiśmy i zatrudniamy osoby niepełnosprawne oraz bezdomne.

Pomysł na nazwę firmy oraz logotyp zrodził się od bohatera filmu "Gladiator"- Maximusa, który jest dla nas symbolem siły, odwagi, wiary we własne możliwości i dążenia do celu. Tymi też wartościami kierujemy się na codzień by sprostać oczekiwaniom stawianym nam przez klientów i zmieniający się świat.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą i mamy nadzieję, że i Ty dołączysz do naszej sportowej społeczności.


Shopping Cart